NAŠE JAZYKOVÉ KURZY

 

ŠTANDARDNÉ KURZY

ŠPANIELČINY 

Naučte sa španielčinu s kvalifikovanými native -speaker učiteľmi, v malých skupinkách, od 4 do 10 študentov, komunikatívnou metódou, aktívne používajúc jazyk už od prvého dňa. 

NATIVE

SPEAKERS

Naše jesenné kurzy španielčiny práve prebiehajú. Zápis na nové zimné kurzy otvoríme opäť v januári. Ak by ste mali záujem zapísať sa na tieto kurzy,  neváhajte nás kontaktovať.

Ak by ste však chceli začať študovať španielčinu už teraz, môžete nám napísať ohľadom súkromných hodín. 

Ponúkame kurzy španielčiny rôznych úrovní. Ak si nie ste istý svojou úrovňou, môžete si urobiť on-line test a potom nás kontaktujte.

Výsledok tohto online testu je vždy vyšší ako skutočná úroveň, keďže nehodnotí ústnu časť testu.  Preto je potrebné zapísať sa do kurzu o jednu úroveň nižšie. Ak je váš výsledok napríklad B1, bolo by vhodné navštevovať kurz

Ak Vám nie je niečo jasné, pred tým, ako sa zapíšete, si môžete pozrieť, čo si myslia ostatní študenti o Akadémií eñe 

Ak by ste potrebovali flexibilnejší rozvrh alebo by ste chceli súkromné hodiny s akýmkoľvek špecifickým cieľom (business, skúšky, príprava na DELE, atď.), kontaktujte nás, radi vám poskytneme viacej informácií. Ponúkame balíčky súkromných hodín s rôznymi cenami.

 INDIVIDUÁLNE 

JAZYKOVÉ KURZY 

 
 

Naši skúsení a native-speaker učitelia majú široké znalosti o španielskych oficiálnych skúškach ako je DELE. S nami budete môcť byť viacej ako pripravení získať Váš certifikát z jazyka, ktorým hovorí viac ako 500 miliónov ľudí na svete. 100% študentov, ktorí absolvujú prípravu alebo majú súkromné ​​hodiny na túto skúšku, ňou prejdú.

PRÍPRAVA NA SKÚŠKY

(DELE, Maturita zo španielčiny)
 

 

SLOVAK FOR

FOREIGNERS

 

There is no better way to integrate in a country than learning its language. We offer Slovak private lessons for foreigners with a really communicate approach based on the needs of students with native speaker, qualified and experienced teachers.

 

Akadémia eñe navrhuje a ponúka vlastné kurzy španielčiny a slovenčiny pre vašu firmu. Kurzy pre firmy predstavujú nasledujúce výhody:

  • KOMFORT: kurzy môžu byť vo firme
    alebo v našej škole

  • FLEXIBILITA v rozvrhu a trvaní kurzu

  • Flexibilita v  POČTE ŠTUDENTOV v kurze

  • Navrhujeme ŠPECIÁLNE PROGRAMY na pokrytie každej potreby (obchod, príprava na oficiálne skúšky, atď.)

Ak ti tvoja firma ponúka možnosť prihlásiť sa na jazykový kurz ako benefit, neváhaj nás kontaktovať.

JAZYKOVÉ KURZY

PRE FIRMY
 

Top zákazníci

jazyková škola španielčiny
jazykové školy
kurzy španielčiny
španielčina pre začiatočníkov
jazykový kurz pre firmy
jazykove kurzy pre firmy
 

ŠTUDUJTE

ŠPANIELČINU

V ŠPANIELSKU

© 2017 Design by Ivica Hrom