Prečo sa učiť španielčinu?

Letné kurzy

Nielen, že je dôležité učiť sa španielčinu z pracovných a ekonomických dôvodov, ale takisto je to dôležité pre Váš osobný rozvoj. Španielska vášeň pre život je nákazlivá a ako náhle začnete spoznávať jazyk a španielsku kultúru, nebudete chcieť prestať.

V Akadémii eñe ponúkame kurzy španielčiny v Bratislave, prispôsobené pre všetky úrovne, na ktorých sa naučíte nielen jazyk, ale spoznáte aj kultúru a španielsky životný štýl. To ale nie je všetko, ponúkame Vám ešte viac motívov pre štúdium španielčiny:

  • Je to druhý najviac hovorený jazyk na svete, materinský jazyk pre 7% celosvetovej populácie a pre viac ako 450 miliónov ľudí je to buď materinský alebo druhý hovorený jazyk.
  • Je oficiálnym jazykom vo viac ako 22 krajinách s viac ako 35 miliónmi španielsky hovoriacich ľudí v USA, ako aj jedným z úradných jazykov EÚ, MERCOSUR, UNESCO, OSN a Červeného kríža.
  • Jedná sa o jeden z najdôležitejších jazykov pre medzinárodné obchodné a politické konferencie.
  • Ovládaním španielčiny budete mať možnosť bližšie spoznať španielsku a latinskoamerickú kultúru.
  • Budete môcť čítať v pôvodnom znení, napríklad Don Quijote de la Mancha (druhá najviac prekladaných kniha po Biblii), Sto rokov samoty a všetky majstrovské diela autorov ako Perez-Reverte, Borges, Cervantes, Cortázar, Neruda, Carlos Fuentes, García Lorca…Nepremýšľajte už viac nad tým, prihláste sa na kurzy španielčiny v Akadémii eñe.


-->