O nás

Akadémia eñe, španielska jazyková škola,  ponúka kurzy španielčiny a kurzy slovenčiny v Bratislave. Špecializovanou metódou a individuálnym prístupom zaručujeme výučbu vysokej kvality.

S nami máte možnosť navštevovať kurzy španielčiny priamo v jazykovej škole alebo vo Vašej spoločnosti, keďže naši profesori sa môžu bez problémov presúvať. Okrem toho ponúkame kurzy španielčiny pre všetky úrovne (ak si nie ste istý svojou úrovňou, môžete sa otestovať on-line).

Metóda našich kurzov španielčiny je orientovaná na funkčnosť a komunikáciu, založená na učení prostredníctvom cvičenia a neustáleho používania vyučovaného jazyka. Všetky hodiny sú vyučované tímom zahraničných vysokokvalifikovaných a skúsených profesorov, schopných žiakovi uľahčiť učenie, čo dovoľuje získať najvyšší možný osoh pre študenta na kurze španielčiny. Naše zariadenia sú pohodlné a moderné, umiestnené priamo v srdci Bratislavy.

Aktuálne ponúkame nasledujúce kurzy španielčiny v Bratislave:

    • Všeobecná španielčina
    • Obchodná španielčina
    • Prípava na DELE
    • Slovenčina pre cudzincov
    • A veľa ďalších

Kurzy španielčiny sa realizujú formou individuálnych hodín, alebo v malých skupinách, zameraných na výučbu vďaka neustálemu praktizovaniu a používaniu vyučovaného jazyka. Všetci naši profesori pochádzajú z krajiny, ktorej jazyk aj vyučujú, sú vysoko kvalifikovaní a skúsení.

Kurzy cudzích jazykov sú organizované formou individuálnych kurzov alebo v menších skupinách a zameriavajú sa na zdokonaľovanie komunikácie, nevynímajúc ani také dôležité aspekty, akými sú gramatika a výslovnosť.

Ceny všetkých našich kurzov španielčiny a slovenčiny sú bez zápisného poplatku a okrem toho ponúkame zdarma aj učebné pomôcky na domáce štúdium. Ponúkame taktiež možnosť navštevovania kurzov španielčiny zameraných na certifikačné skúšky zo španielčiny ako cudzieho jazyka (DELE) alebo anglického jazyka (Cambridge).

Ak sa chcete o nás dozvedieť viac, ponúkame Vám viacero dôvodov, vďaka ktorým sa možno rozhodnúť pre štúdium v Akadémii eñe. Ak máte záujem s nami spolupracovať, môžete nám zaslať váš životopis.


-->